MERT KLİMA

Yazar: İzmir Klima Okunma sayısı: 25 Yayın tarihi: 02 Jul 2020 Yorum 0

MERT KLİMA

Devamı..!

VRF Klimalar

VRF Klimalar

Yazar: Okunma sayısı: 407 Yayın tarihi: 03 Jul 2018 Yorum 0

Isı değerlerinin dikkat edilmesi gereken sağlık kuruluşlarında, İhtiyacının sürekli değiştiği restoran, cafe ve mağazalar, Her yerinde konfor istenen lüx alanlarda

Devamı..!

Isı Pompaları

Isı Pompaları

Yazar: Okunma sayısı: 376 Yayın tarihi: 03 Jul 2018 Yorum 0

Sessiz, güçlü, akılcı ve kullanıcı dostu ısıtma ve soğutma çözümleri sağlar.Çoğunda tatil modu, evde kimse yok modu, sessiz mod, saatlik zamanlayıcı, haftalık zamanlayıcı, yerden ısıtma ayarı veya ortam durumuna göre çalışma modu gibi çeşirtli ayalar yer almaktadır. Kışın ısıtma veya yazın soğutma modunda olması farketmeksizin dilediğiniz an erişiminize açık sıcak kullanım suyu sağlar.Isı pompasının kullanımı kolaydır.İç ünite kapalı alanda olacağı için ısı kayıpları azdır. Genelde tesisat ev içindedir,extra tesisat işi gerektirmez.

Devamı..!

Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Yazar: Okunma sayısı: 455 Yayın tarihi: 03 Jul 2018 Yorum 0

Klimalar evinizde ki ya da işyerinizde ki tozları zamanla toplar ve belli sürelerde rutin olarak Temizliğinin yapılması klimanınızı uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlar. İç ünitenizde ilk olarak filtreleri çıkartıyoruz ve yıkıyoruz.Piyasada çok çeşit klima temizleme ürünleri var bunları kullanabilirsiniz. Dış ünite temizliğinden sonra da klimanızın bölgesini iyice kurutmaya bırakmanız gereklidir. Unutulmaması gereken nokta sadece iç veya sadece dış ünite temizliği yapmak klimanızın temizlenmesinde yeterli olmaz.Her ikisi de temizlenmesi gerekiyor.

Devamı..!

Split/Multi Klima Nedir?

Split/Multi Klima Nedir?

Yazar: Okunma sayısı: 560 Yayın tarihi: 03 Jul 2018 Yorum 0

Split Klima Nedir? Split klimalar birer adet iç ve dış ünitelerine sahip ve üniteleri birbirinden ayrı olan klima türüdür. Split Klima Çeşitleri? Salon Tipi,Yer Tipi,Kanal Tipi,Gizli Tavan,Duvar Tipi Split Klimanın Avantajları Nelerdir?

Devamı..!

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor