BM Ozon Jeneratörleri Teknolojisi

BM Ozon Jeneratörleri Teknolojisi

Yazar: İzmir Klima Okunma sayısı: 68 Yayınlanma tarihi 13 Oct 2020 Yorum: 0

BM OZON TEKNOLOJİSİ

BM Ozon Jeneratörleri, Türk mühendisler tarafından tasarlanarak uluslararası standartlardaki fabrikasında tamamen son teknoloji ekipmanlarla üretilen yüksek teknoloji ürünlerdir.

Doğada birkaç farklı şekilde oluşan ozon gazını üretebilmek için doğayı taklit etme özelliğine göre tasarlanan BM Ozon Jeneratörlerinin temel çalışma prensibi soluduğumuz havada bulunan oksijenin iki atomlu yapısını üç atomlu hale getirmektir. Bu şekilde oluşan ozon gazı üretme işlemi yüksek teknoloji ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Temel prensibinde oksijen ve elektrik dışında ekstra bir ürüne ihtiyaç duymamasına rağmen üretim seviyesindeki PPM değerleri doğru kullanım için yeterli oranda olmalıdır.

BM Ozon Jeneratörleri; ev, iş yeri, okul, fabrika, hastane, otel vb. alanlarda zamanla oluşan kötü kokuları yok etmenin dışında virüs, bakteri, mikrop, akar ve mantar gibi organizmaları yok eder ve çalıştığı ortamda tekrar oluşumuna veya yaşamalarına engel olur.

BM Ozon Endüstri Ürünleri güvencesi altında bulunan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili ve %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Yorumlar
Yorum yap